פרק #24 – סקס וצעצועי מין עם יולי קרביץ

יולי קרביץ עובדת בחנות סקס, היא לוהטת ומצחיקה וברור שהפרק יצא מכלל שליטה. איך אישה יכולה לגמור מירידה, איזה חלק באיבר המין הגברי נקרא “עטרה” וגם – מה מדליק אתכם מבחינה חיצונית אצל בני זוג פוטנציאליים?

פרק #22 – דברים שהפתיעו אתכם בסקס עם נרקיס חנה טפלר

אם תמר לא הייתה המבוגרת האחראית, הפרק הזה לא היה נגמר לעולם, כי היה כיף היסטרי, צחוקים, המלצות על פורנו ופורנו טבעונים, מיוזיקל וסרטים, איבר המין של השטן, אורחים מפתיעים וגם – פעם ראשונה שידרנו מול קהל ועוד קהל בינלאומי (לא, גיל לא נחשב). פרק שאם לא תאזינו לו, תחוו פספוס עמוק.

אלכוהול שצרכנו – בירות, ויין

פרק #16 – איך היה הסקס הראשון שלכם?

לפרק כה חשוב ונוסטלגי אירחנו את פייגי שטרן, עיתונאית, חרדית, ופעילה ב””בת קול”” – ארגון לסביות דתיות. פייגי ותמר התערבו סיפור סקס ראשון של מי מהן יותר פתאטי ומרינה נתבקשה לשפוט, לא לפני שסיפרה איך איבדה את בתוליה בעצמה. הקראנו גם את הסיפורים המרגשים של המאזינים שלנו, דיסקסנו על לובריקנטים, אנאלי כחלופה ועגלים יונקים ברפת הקיבוץ. מאזין אחד שלח לנו מכתב בו רצה לדעת איך להבדיל בין נגיעה תמימה להטרדה מינית והמאזין השני תיאר לנו מקרה בו הבחורה גרמה לו לעבוד קשה ולא הדדי.

האלכוהול שצרכנו – בירה ואייס-קפה המשובח של פלייבאז עם וודקה.

פרק #10 – מסיבת יום הולדת של תמר ומרינה (וגם פנטזיות מיניות ועל מה מדברים בסקס?)

נועה בונה היא האורחת הצעירה ביותר שלנו עד כה, כי אם נביא מישהו צעיר ממנה זה כבר יהיה מתחת לגיל ההסכמה. צעירה-צעירה, אבל עושה חיל, למדה משחק ועכשיו כותבת על חיי הלילה בטיים-אאוט תל-אביב. מנועה גילינו מהו המתכון הטב-עוני האוהב עליה (והמקף כאן הוא לא במקרה), איך גברים פונים אליה בצ’ט ובסך הכל – כמה כיף זה להיות רווקה בת 22 לעומת משברי גיל אחרים. מי סיפרה על הסדרה החדשה שלה ומי עשתה בדיקת דם אנונימית וכמובן – הפנטזיות המיניות שלכם, והשיחות המוזרות במהלך הסקס.

פרק #7 – מי מטונף יותר – גברים או נשים?

כן, שוב אירחנו גבר בפותקאסט. הפעם דני קמושביץ, אושיית רשת ומצחיקן (ככה הוא מגדיר את עצמו), ויראלי יותר מאבולה וגם אב השנה. דיברנו על אוננות, שאלנו מדוע גברים נוטים להעניק שמות לאיבר המין שלהם, באיזה שלב מפסיקים לקרוא לאיבר המין “בולבול” (הרבה יותר מוקדם ממה שחשבתם!) וגם, כמובן – למי יש הרגלי היגיינה דוחים ומוזרים יותר – לגברים או לנשים? שיחה בגובה המפשעה – אל תפספסו.

פרק #5 – מסיבת גרושות

יום האם או יום המילף? מיכל וייסנברג, אושיית פייסבוק ומילפית לוהטת מתארחת בפותקאסט והשיחה גולשת לפסים אישיים מאד: מה מפריע למרינה בסקס עם גברים צעירים? למה תמר קורנת כל כך? (רמז, גם זה קשור לגיל) מדוע מיכל ממליצה ללכת דווקא על סקס עם בני ארבעים פלוס? שאלת מאזינה: עד איזה גיל לגיטימי להחזיק ידידות בלי שזה ייחשב להזמנה לסטוץ? מה עושים עם ויברטור שהתקלקל, סטארט-אפ “מתנה לכל גרושה”, המלצות צפייה ודיון על טרן אוף דיגיטלי.

פרק #3 – כל הסיבות לאנפרנד אנשים

מי האיש ששלח לתמר ומרינה את תמונת איבר המין שלו בהודעה פרטית? האם השיימינג שעשו היה מוצדק? אגב, מהן הדרכים הלגיטימיות לאנפרנד בן אדם? (טיפ חשוב למאנפרנדים בפנים). נאום הציפרלקס של מרינה והתגובות שקיבלה מ”פסיכולוגים ללא גבולות וטקט”. המלצה ודיס-המלצה על סדרה מפורסמת מאד.

פרק #1 – פיילוט

למען האמת, מאד חששנו שלא יהיה לנו על מה לדבר. בנינו ליינאפ מלא רעיונות ושיננו בעל פה מה נגיד לכם. כשהגענו לשדר, שכחנו את הליינאפ בבית, אז זרמנו מתוך הזיכרון. וזה מה שיצא: דיברנו מה מעצבן כל אחת מאיתנו, העלנו שאלה חשובה על אורך וסידור שיער ערווה אצל גברים ונשים (והקראנו את תשובות הגולשים שאספנו משעתיים לפני ההקלטה – כדאי לכם להאזין, אם השתתפתם בדיון, דיסקסנו לא מעט על השנינויות שלכם). עוד דבר שהרטיט את המיקרופון באולפן – עניין הקלוז’ר ביחסים ועד כמה זה חשוב. לקינוח המלצנו לכם על סדרה שווה ונתנו קוים לדמותו של גבר לא אטרקטיבי בעליל שבחורות בכל זאת שוכבות איתו ללא היסוס.