פרק #36 – קיסמים, רווקות ודביר המסגביר

בפרקים הקודמים דיברנו על אוראלי, אנאלי, נקודות העונג, אבל מסתבר שדילגנו על הדבר הבסיסי ביותר – איך מתחילים עם נשים/גברים במרחב לא וירטואלי? האם אנחנו ביישנים מדי? שונאי אנשים מדי? תקועי בסלולרי יותר מדי? מה עושים כדי להזמין בחורה שמוצאת חן בעיניך לדייט? איך לגשת לבחור חמוד ברחוב? פרק חשוב בו חגגנו את הרווקות של עידן וגם פגשנו לראשונה את דביר המסגביר!

נ.ב. לראשונה פרק נערך ע”י מרינה, וזה דבר הכי מרגש שהיא עשתה בחייה אחרי חיבור מכונת כביסה ותנור גז.

4 מחשבות על “פרק #36 – קיסמים, רווקות ודביר המסגביר

  1. יוסי ברגר says:

    למה הפותקאסט הוא שעה?! מתוך כל השעה (שבה עידן סיפר שמישהי התחילה איתו כשהיה לו אף אדום, או מרינה אמרה שאומני פיתוי לא באמת טובים), רק אחרי חצי שעה נאמר שללכת עם כלב מתאים ברחוב יכול לגרור תגובות, או שרק אחרי 40 דקות נאמר שהדרך הכי טובה להתחיל עם בחורה בOkCupid זה לשאול אותה אם היא הייתה עוגה, מה היא הייתה. וזהו. שני משפטים רלוונטיים מתוך שעה שלמה של שיחה שלא קשורה לכלום. אז בבקשה, או שבאמת תשדלו לדבר על מה שצריך, או שתשדרו רק את מה שרלוונטי (האם פוסט #34 הוא היחיד שמדבר על העניין כמו שצריך?)

    1. מרינה קיגל says:

      יוסי היקר, תודה על ההערה. חשוב להדגיש, כי הקונספט של פותקאסט הוא שיחה. לא תוכנית עצות. בין לבין אנחנו גם מדברים על נושאים כמו אנאלי, קונילינגוס ושאר הדברים הקשורים לזוגיות, מיניות ויחסים. אבל קודם כל – זו שיחה בין חברים. שבת שלום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *